Алекс Кредит

Алекс Кредит — компанія, що надає послуги кредитування повнолітнім громадянам України в режимі онлайн. Клієнтам доступно отримати гроші на карту швидко, без поручителів та додаткових довідок. Це велика організація, яка працює на благо своїх позичальників, надаючи максимально вигідні умови. Якщо у вас виникли труднощі з оформленням позики, фахівці завжди допоможуть вам. Якщо проблеми на рахунок погашення заборгованості, компанія запропонує пролонгацію. Або ж знайде більш зручний для вас варіант.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

Позичальники отримують вичерпну інформацію про повну суму, яку слід повернути. Сума займу 100-10 000 грн. Максимальна сума на перший раз — 3 000 грн. Термін — до 1 місяця.

«Alexcredit» працює на чесних умовах. Ще до підписання договору ви будете знати суму, яку необхідно повернути. Вона може змінюватися тільки якщо ви повернете гроші раніше (вона стане менша).

У МФО діє програма лояльності для постійних клієнтів та акції для тих, хто бере в позику вперше.

Вимоги до позичальника:

 • Вік від 18 років
 • Громадянство України.
 • Наявність кредитної або дебетової банківської карти, випущеної на території України, у якої позитивний баланс, не менше 2 гривень (треба врахувати, що карточка повинна бути відкрита для розрахунку в інтернеті).
 • Також мобільний телефон, власна адреса електронної пошти.

Як оформити позику Alexcredit

Щоб отримати позику в Алекс Кредит  знадобиться зареєструватися на сайті, заповнити заявку та відправити вміст. Далі відбудеться перевірка вашого карткового рахунку шляхом блокування невідомої позичальникові суми (1 копійка — 2 гривні). Точний розмір можна дізнатися з смс-повідомлення банку, який випустив карту, зробивши телефонний дзвінок в банківську установу. Після зазначення клієнтом заблокованої суми, залишиться тільки зачекати рішення компанії на рахунок вашої анкети.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

У разі її схвалення, на електронну пошту прийде відповідний лист. Після цього слід зайти в Особистий кабінет «Алекс Кредит» за допомогою логіна і придуманого пароля, щоб підписати договір з графіком платежів електронним підписом. Гроші надійдуть на вашу банківську картку дуже швидко, без лишніх проблем.

Як погасити борг в Alexcredit

Є кілька способів закрити кредит:

 • Банківської карти, використаної для реєстрації на сайті через Особистий кабінет.
 • У позичальника, також, є можливість погасити кредит будь якою іншою платіжною карткою, через ОК.
 • Повернути гроші можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay.
 • Банківським переказом через будь який банк України.
 • Інтернет-банкінгом будь-якої банківської установи, в якій у вас відкритий рахунок.

Клієнти мають право погашати займ достроково або частинами. Погашення частинами дає вірогідність заощадження, так як відсотки нараховуються на залишок боргу. Для постійних клієнтів Алекс Кредит діє програма лояльності, що дає можливість зберегти кошти. Рейтинг лояльності розраховується комп’ютерною програмою і залежить від суми, терміну позик, вчасно повернутих боргів.

Пролонгація

Надано можливість продовжити термін кредиту на 10-20-30 днів. Щоб застосувати це треба спочатку сплатити нараховані відсотки і внести плату за її послуги. Здійснити оплату можна в Особистому Кабінет «Алекс Кредит». Пролонгація можлива на:

 • 10 днів — 50 гривень;
 • 20 — 100;
 • 30 — 150.

Сума за послугу буде видна в Особистому кабінеті.

Контакти

Офіційний сайт: https://www.alexcredit.com.ua/

Юридична адреса: 49041 м Дніпро, вул. Стартова, 9-А, 2-поверх

Контактний телефон: +38 044 389 33 03

E-mail: admin@alexcredit.com.ua

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018 Позики онлайн ·