Карта Альфа Банку “Максимум”

Альфа Банк Україна – велика та надійна компанія з міжнародним капіталом. Займає високі місця в усіх галузях банківського ринку. Входить в ТОП-10 банків України за розміром активів.

Кредитна картка “Максимум”- унікальна карта, що дає змогу отримати до 200 000 гривень. Пільговий період – до 55 днів (під 0,01%). Кожний місяць потрібно вносити 7% від суми фактичної заборгованості. Термін від 3 до 6 місяців (залежно від суми покупки).

Вимоги до клієнта

Замовити кредитну карту онлайн може кожний. Тепер для її отримання не потрібна довідка про доходи. Також для отримання карточки з лімітом до 75 000 грн. не потрібна велика заробітна плата. Необхідно лише вказати про себе деяку особисту інформацію. Також, якщо ви надасте паспорт, ІПН, довідку про доходи, то це суттєво прискорить терміни видачі карти (рішення про її надання прийде на твій телефон при заповненні заявки, а потім компанія подзвонить вам, щоб уточнити деталі доставки.).

Переваги:

  • Безкоштовна доставка (ви можете отримати кредитку додому, чи в офісне відділення).
  • Нарахування 16% річних на залишок власних коштів (коли на картці не має заборгованості, то кошти зростають та працюють на вас кожен день).
  • Можливість зняття коштів у всіх банкоматах України.
  • Безплатне замовлення та випуск.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2018 Позики онлайн ·