Взяти кредит без довідки про доходи

Чи реально взяти позику без довідок про доходи в Україні?

Зараз отримати такого роду позику можна без будь-яких проблем, більш того – послуга з видачі невеликих кредитів за скороченим пакету документів, що не включає будь-які довідки, в Україні є однією з найпопулярніших. Отримати її можна декількома способами:

  • Оформивши кредит з низьким% готівкою в банку. Потрібно прийти у відділення, заповнити анкету, зібрати потрібні документи і дочекатися схвалення заявки, після чого отримати на руки всю суму. Тут, на жаль, як пощастить – одні позичальники можуть без проблем обзавестись кредитними коштами, а іншим відмовляють з нез’ясовних причин.
  • Банківська кредитна картка. Ще один варіант кредитування за скороченим пакетом документів. Спочатку ліміт по ній зазвичай невеликий (якщо ви все-таки не зважитеся надати додаткові гарантії у вигляді довідок), але з часом, якщо активно нею користуватися і вчасно погашати заборгованість, то сума розширюватиметься.
  • Онлайн позики в мікрофінансових організаціях України. МФО кредитують людей без довідок і за спрощеною процедурою перевірки. Вся процедура (реєстрація на сайті, заповнення анкети, отримання коштів) займає зазвичай не більше півгодини. Позика без довідок про доходи перекладається безготівково онлайн на карту, за банківськими реквізитами, рахунок в електронній платіжній системі або доставляється на будинок кур’єром.

В багатьох сервісах наявність довідки про доходи є обов’язковою умовою. Але на даний момент можна знайти компанію, де дозволено отримати кредит без них, але як правило за збільшеною процентною ставкою. Тому в першу чергу ознайомтесь з нарахованими відсотками, які вам знадобиться оплатити для погашення заборгованності. Також в більшості випадках це буде невеличка сума (чим вона більша, тим вища % ставка).

Краще добре ознайомитись зі всіма умовами кожної МФО та обрати найкращу пропозицію, щоб взяти, як умога вигіднішу срочну грошову позику. Чим більше даних про вас буде відомо, тим вищі шанси на отримання грошей. Але схопити моментальний кредит без лишніх справок легко!

Які документи зазвичай потрібні для оформлення кредиту? Які скани приготувати, якщо ви оформляєте послугу онлайн?

Скорочений пакет документів, який вимагають банки, оформляючи кредит без довідок про доходи, зазвичай включає паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків. Іноді буває і так, що деякі організації пропонують замінити ІПН на інше посвідчення особи: військовий квиток, водійські права. Наявність у позичальника цінного майна, нехай і не переданого в заставу, дає кредиторам додаткові гарантії платоспроможності клієнта, що позитивно позначається на ймовірності схвалення.

Якщо ж ви хочете взяти позику без справок про доходи онлайн, вам теж доведеться подавати документи. На цей раз, в вигляді якісно відсканованих копій. Крім згаданих вище паспорта та ідентифікаційного коду, може знадобитися ваше фото на підключену до комп’ютера веб-камеру з відкритим паспортом в руці. Це потрібно для підтвердження факту вашого володіння документом і виключення вірогідності шахрайства.