Взяти кредит без довідки про доходи

Знайдено 23 кредиторів
1 2 3 4 5 6

Чи реально взяти позику без довідок про доходи в Україні?

Зараз отримати такого роду позику можна швидко, більш того – послуга видачі невеликих кредитів за скороченим пакету документів, що не включає будь-які довідки, в Україні є однією з найпопулярніших. Отримати її можна декількома способами:

  • Оформивши кредит під низький % готівкою в банку. Потрібно прийти у відділення, заповнити анкету, зібрати потрібні документи і дочекатися схвалення заявки, після чого отримати на руки всю суму. Тут, на жаль, як пощастить – одні позичальники можуть безпроблемно обзавестись кредитними коштами, а іншим відмовляють через невідомі причини.
  • Банківська кредитна картка. Ще один варіант кредитування за скороченим пакетом документів. Спочатку ліміт по ній зазвичай невеликий (якщо ви все-таки не зважитеся надати додаткові гарантії у вигляді довідок), але згодом, якщо активно нею користуватися, вчасно погашати заборгованість, то сума розширюватиметься.
  • Онлайн позики в мікрофінансових організаціях України. МФО кредитують людей без довідки і за спрощеною процедурою перевірки. Вся процедура (реєстрація на сайті, заповнення анкети, отримання коштів) займає зазвичай не більше півгодини. Позика без довідки про доходи перекладається безготівково онлайн на карту, за банківськими реквізитами, рахунок в електронній платіжній системі або доставляється на будинок кур’єром.

В багатьох сервісах наявність довідки про доходи є обов’язковою умовою. Але на даний момент можна знайти компанію, де дозволено отримати кредит знехтувавши нею, але як правило за збільшеною процентною ставкою. Тому в першу чергу ознайомтесь з нарахованими відсотками, які вам знадобиться оплатити для погашення заборгованності. Також в більшості випадках це буде невеличка сума (чим вона більша, тим вища % ставка).

Взяти кредит без довідки про доходи

Краще добре ознайомитись зі всіма умовами кожної МФО та обрати найкращу пропозицію, щоб взяти, як умога вигіднішу срочну грошову позику. Чим більше ваших даних буде доступними, тим вищі шанси на отримання грошей. Але схопити моментальний кредит забувши за лишні справки легко!

Процентні ставки в банках на кредит готівкою без довідки про доходи

Знайти банки, де видають кошти з відсутністю підтвердження зайнятості і доходу, не так вже й просто. Багато кредитних організацій, що надають позики населенню, закрили такі програми кредитування через підвищений ризик. Цей сектор кредитування зайняли МФО, дають позики під високі відсотки та схвалюють їх практично не вдаючись до перевірок. Однак, знайти банки, що видають кредити не дивлячись на зайві папери, все ж реально.

У власників зарплатних карт немає необхідності надавати довідки про доходи або копію трудової книжки. Ця інформація і так є у банку. Можливість оформити швидкі кредити надається співробітникам кредитної установи і клієнтам, які постійно отримують дохід через конкретний банк (необов’язково це має бути заробітна плата). В невеликій кількості, але на ринку є банківські установи, які готові без підтвердження доходів видати позику моментально.

Документи, які зазвичай потрібні для оформлення кредиту, що приготувати, якщо ви оформляєте послугу онлайн?

Скорочений пакет документів, який вимагають банки, зазвичай включає паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків. Іноді буває що деякі організації пропонують замінити ІПН на інше посвідчення особи: військовий квиток, водійські права. Наявність у позичальника цінного майна, не переданого в заставу, дає кредиторам додаткові гарантії платоспроможності клієнта, що позитивно позначається на ймовірності схвалення.

Якщо ж ви хочете взяти позику з відсутністю справки про доходи онлайн, вам теж доведеться подавати документи. На цей раз, в вигляді якісно відсканованих копій. Крім згаданих вище паспорта та ідентифікаційного коду, може знадобитися ваше фото на підключену до комп’ютера веб-камеру із відкритим паспортом в руці. Це потрібно для підтвердження факту вашого володіння документом, виключення вірогідності шахрайства.

Взяти кредит без довідки про доходи

Вимоги до позичальників

Кожен банк може самостійно встановлювати вимоги до потенційних позичальників, але зазвичай великих відмінностей в них не знайти. У разі якщо клієнт не відповідає встановленим вимогам, то розраховувати на схвалення кредиту йому не варто.

Наведемо типові вимоги банківських організацій до клієнтів, які бажають отримати позику готівкою:

  • Мінімальний вік – 18 років (у більшості банків – 20-23 роки);
  • Максимальний вік на плановану дату повного погашення заборгованості – 65 (рідше – до 75);
  • Громадянство України.
  • Наявність постійної реєстрації в регіоні, де здійснюється обслуговування банком.
  • Повна дієздатність.
  • Стаж на поточному місці роботи – не менше 6 місяців.