Dinero [CPS] UA
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ccloan

ccloan

ccloan – новий сервіс, що надає швидкі кредити в будь-який зручний для вас день. Компанія працює цілодобово протягом цілого тижня. Онлайн процес триватиме близько 15 хвилин. В даному сервісі здійснюється шифрування даних, що надає високі стандарти захисту персональної інформації. Також організація працює в Казахстані та Грузії.

від 20
Перший 0.01%: Так
ДРС: 1.33 %
Можливі терміни: 29 дн.
ЗАЯВКА➤
1

Умови кредит-ССЛОАН

ССЛОАН може надати гроші в борг у розмірі: 400 – до 10 000 гривень. При першому зверненні ви матимете змогу взяти до 3 000 грн., при кожній наступній заявці сума збільшуватиметься. Процентна ставка становить 1.33% в день (місячна – 39.9%, річна – 478.8%), але для нових клієнтів лише під 0.01%. Термін – від 5 до 29 днів. Завжди можливо достроково погасити борг без штрафних санкцій.

У разі прострочення та невиконання обов’язків зазначених у договорі, проценти зростуть до 3%. Також при необхідності є можливість застосувати пролонгацію до 29 днів без штрафів.

ccloan

Приклад розрахунку першого кредиту на 1000 грн.

Зразок при стандартній ставці: кінцевий результат сягне 1385.70.

Вимоги до клієнта у МФО 

Для того, щоб отримати позику треба бути громадянином України у віці від 20 років з власною іменною картою та активним номером телефону. Необхідно мати доступ до інтернету, ІПН та паспорт. Отримати кредит без довідки про доходи можна в усіх населених пунктах.

від 20
Перший 0.01%: Так
ДРС: 1.33 %
Можливі терміни: 29 дн.
ЗАЯВКА➤
1

Як отримати кредит ccloan

Для початку знадобиться ввести суму та термін на калькуляторі, розміщеному на головній сторінці компанії та нажати клавішу “оформити”. Потім пройти реєстрацію, де треба вписати особисту інформацію, дати згоду на обробку персональних даних.

Для заповнення заявки потрібно:

  • Зробити фотографію з паспортом в руках, відкритим на сторінці, де знаходиться ваше актуальне фото.
  • Пройти верифікацію банківської карти.
  • Вибрати бажані опції.

Після цих дій вам прийде повідомлення на телефон або на електронну пошту разом із рішенням (відхилення або одобрення). В разі схвалення ви зможете получити бажану суму на обрану вами карту.

Варіанти погашення 

  • Реєстрація в особистому кабінеті (в будь який час на офіційному сайті за допомогою вашої картки Visa/MasterCard).
  • За допомогою терміналів (IBOX/EasyPay).
  • Через банківський переказ (дану процедуру можна провести в касі будь-якого банку України). Обов’язково вказати повні реквізити під час оплати. Щоб повернути гроші необхідно внести їх на свій рахунок та переказати на ТОВ ccloan).

від 20
Перший 0.01%: Так
ДРС: 1.33 %
Можливі терміни: 29 дн.
ЗАЯВКА➤
1

Залишити відгук

  Subscribe  
Notify of