CCLOAN

ccloan – новий сервіс, що надає швидкі кредити в будь-який зручний для вас день. Компанія працює цілодобово протягом цілого тижня. Онлайн процес триватиме близько 15 хвилин. В даному сервісі здійснюється шифрування даних, що надає високі стандарти захисту персональної інформації. Також організація працює в Казахстані та Грузії.

Умови 

ССЛОАН може надати гроші в борг від 400 – до 10 000 гривень. При першому зверненні ви матимете змогу взяти до 3 000 грн., при кожній наступній заявці сума збільшуватиметься. Процентна ставка становить 1.33% в день (місячна – 39.9%, річна – 478.8%), але для нових клієнтів лише під 0.01%. Термін – від 5 до 29 днів. Завжди є можливість достроково погасити борг без штрафних санкцій.

У разі прострочення та невиконання обов’язків зазначених у договорі, проценти зростуть до 3% в день. Також при необхідності можна застосувати пролонгацію до 29 днів без штрафів.

Приклад розрахунку першого кредиту на 1000 грн.

Зразок при стандартній ставці: якщо сума – 1000 грн. на 29 днів, то кінцевий результат сягне 1385 гривень та 70 копійок.

Вимоги до клієнта

Для того, щоб отримати позику потрібно бути громадянином України в віці від 20 років з власною іменною картою та активним номером телефону. Необхідно мати доступ до інтернету, ІПН та паспорт. Отримати кредит без довідки про доходи можна в усіх населених пунктах, де є доступ до мережі.

Як отримати

Для початку потрібно ввести суму та термін на калькуляторі, розміщеному на головній сторінці компанії та нажати клавішу “оформити”. Потім пройти реєстрацію, де треба вписати особисту інформацію, дати згоду на обробку персональних даних.

Щоб заповнити заявку потрібно:

  • Зробити вашу фотографію з паспортом в руках, відкритим на сторінці з актуальним фото.
  • Пройти верифікацію банківської карти.
  • Вибрати бажану суму та термін.

Після цих дій вам прийде повідомлення на телефон або на електронну пошту з рішенням (відхилення або одобрення). В разі схвалення ви зможете получити бажану суму на обрану вами карту.

Варіанти погашення

  • Реєстрація в особистому кабінеті (в будь який час на офіційному сайті за допомогою вашої картки Visa/MasterCard).
  • За допомогою терміналів (IBOX/EasyPay).
  • Через банківський переказ (дану процедуру можна провести в касі будь-якого банку України. Потрібно вказати повні реквізити під час оплати. Щоб повернути гроші необхідно внести їх на свій рахунок та переказати на ТОВ ccloan).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2018 Позики онлайн ·