1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Чи можливо отримати кредит в Україні на електронний гаманець?

Чи можливо отримати кредит в Україні на електронний гаманець?

Зважаючи на ту легкість, яку відчуває власник електронного гаманця при оплаті послуг та купівлі товарів, виникає закономірне питання: а чи можна на нього отримати позику, перебуваючи в Україні? Так, можна, але існують деякі нюанси.

 

Насамперед, таким видом кредитування в основному займаються мікрофінансові організації, на кшталт «MoneyWeo», «Ваша Готівочка», «CreditOn», «Море грошей». Великі банки такі перекази не здійснюють. Ситуація з великими фінустановами може пояснюватися тим, що держава вважає e-гаманці потенційним шляхом несплати податків. Через це отримати ліцензію на такі фінансові операції складно.

 

Законодавство щодо мікроустанов більш ліберальне, проте тут і криється головна проблема: ви самостійно мусите вирішити, якій компанії ви довіряєте, і стати її позичальником, а оскільки таких МФО існує багато, то є ризик наткнутися на несумлінних кредиторів.

 

Якщо ж ви наважилися, то отримання грошей відбувається завдяки SMS: спочатку ви відправляєте повідомлення на номер кредитора з бажаною сумою, опісля він шле SMS з варіантами переведення коштів. Вам необхідно вибрати «електронний гаманець» та отримати свої гроші. Умови, терміни повернення та відсотки різняться в різних організаціях.

 

Переказ коштів можливий лише тоді, коли ви маєте персональний атестат однієї з великих платіжних систем (наприклад, WebMoney). Його можна отримати тільки після відправлення фотографій документів, що засвідчують особу. Завдяки цьому кредитор в особі МФО даючи позику, має гарантію повернення грошей, адже знає, кому ці кошти позичає.

 

У такий спосіб, в Україні отримати гроші на електронний гаманець можливо лише в разі користування послугами мікрофінансових організацій.

Залишити відгук

  Subscribe  
Notify of