Кредит через СМС

Знайдено 26 кредиторів
Акція
Новинка
 • Вікове обмеження: 18-65
 • Перший 0.01%: Так
 • ДРС: 1.7 %
 • Можливі терміни: 1-30 дн.
 • Вікове обмеження: 18-75
 • Перший 0.01%: Так
 • ДРС: -
 • Можливі терміни: 7,14,30 дн.
 • Вікове обмеження: 18-70
 • Перший 0.01%: Ні
 • ДРС: -
 • Можливі терміни: 5-30 дн.
 • Вікове обмеження: 18-65
 • Перший 0.01%: Так
 • ДРС: 1.7 %
 • Можливі терміни: 30 дн.
1 2 3 4 5 6 7

Люди часто потрапляють в різні ситуації, причому не самого приємного характеру. У більшості випадків дані ситуації пов’язані із певними грошовими труднощами. Часто гроші потрібні дуже терміново, буквально в лічені хвилини або години, тому часу на звернення до друзів, в банк просто не залишається. СМС кредит прийде на допомогу в цьому випадку, це унікальний сервіс на просторах Інтернету, який пропонують МФО.

Кредит через СМС

Широкий розвиток сфери онлайн кредитування привело до появи нових інструментів, доступних всім категоріям громадян: смс займ. На відміну від банківського займу назва цих інструментів говорить сама за себе. Підтвердження грошових запозичень здійснюється дуже швидко. А значить, не вимагає збору великої кількості документів, необхідності простоювання в чергах, процедури розгляду, схвалення, перевірки кредитної історії позичальника. Цей вид займу доступний будь-якій фізичній особі, навіть незважаючи на: низький рейтинг, КІ.

Серйозна перевага онлайн SMS позик – можливість отримання коштів на карту будь-якого банку, електронними грошима чи на рахунок в електронній платіжній системі.

 

SMS позика на вигідних умовах

Якщо ви вже оцінили всі переваги онлайн позики через повідомлення, вам залишилося тільки Кредит через СМСпідібрати відповідну організацію, вибрати оптимальну кредитну пропозицію. В даний час в інтернетній сфері споживчого кредитування працюють кілька десятків організацій, а кількість їх кредитних пропозицій досягає декількох сотень. Вони пропонують різні умови запозичень завдяки участі в партнерських програмах, програмах лояльності, пропонуючи акції, бонуси, призи самим лояльним клієнтам чи новачкам.

 

Розібратися в такому різноманітті фінансових інструментів недосвідченому користувачу практично неможливо. Щоб не витрачати свій час, вивчаючи десятки сайтів та сотні пропозицій можна скористатися послугами нашого сервісу по підбору онлайн фінансової допомоги на вигідних умовах. Тут же на нашому сайті ви зможете заповнити онлайн заявку.

 

Переваги сервісу зі збору кредитних пропозицій

Кредит за допомогою служби коротких повідомлень – це ще й вигідно. Наш сервіс не є кредитною організацією. Основна мета нашої діяльності – надання послуг населенню по підбору і оформленню займів в онлайновому режимі. На сайті представлена ​​тільки актуальна інформація про фінансові інструменти запозичення реальних кредитних організацій.

Переваги:

 

 • Можливість скористатися будь-якими умовами, навіть якщо відповідні пропозиції відсутні в вашому регіоні.
 • Можливість оформити заявку будь-де (у всіх населених пунктах).
 • Взяття позики швидко без перевірки фінансової історії і процедури схвалення. Це означає, що будь-який бажаючий зможе гарантовано отримати грошові кошти в борг.
 • Всі процедури на сайті здійснюються в режимі онлайн. Щоб скористатися його можливостями досить мати мобільний пристрій, вихід в інтернет.
 • Велика кількість заявок, списків фінансових організацій на сайті – це гарантія того, що незважаючи на велику кількість доступних кредитів ви зможете вибрати найвигіднішу та найпривабливішу за процентними ставками.

СМС кредит по телефону відноситься до прекрасної можливості швидкого отримання мікропозики. При цьому ніякі поручителі, довідки про доходи, заставу просто не потрібні.

Як отримати SMS фінансову допомогу?

Багато мікрофінансових компаній України описують процедуру запозичення грошей за допомогою смс повідомлень наступним чином:

 

 1. Клієнт відправляє текст із зазначенням суми, терміну кредиту на певний короткий номер.
 2. Далі приходить на телефон позичальника повідомлення, де знаходитимиться моментальне схваленням або ж пропозиція оформити заявку на інших умовах (наприклад, змінюється термін).
 3. Якщо клієнт згоден, він відправляє у відповідному повідомленні спосіб получки грошей – картка, банківський рахунок, саме рахунок в системі Контакт, Юністрім тощо
 4. Після цього мікрофінансова організація миттєво посилає код, який потрібно буде відправити у відповідному повідомленні, щоб підтвердити своє бажання співпрацювати.
 5. Нарешті мікрофінансова компанія повідомляє клієнта про те, що переклад здійснено.

Таким чином, sms займ можливо оформити без комп’ютера, смартфона, планшета, а просто скориставшись звичайним мобільним телефоном.

Що потрібно для оформлення?

Мінімум документів – це дуже актуально, адже коли терміни підтискають, часу зібрати необхідні документи для кредиту просто немає. Крім того займ доступний всім категоріям громадян, із єдиним обмеженням за віком.

Кредит через СМСПри постійному використанні послуги МФО пропонують вигідні умови, різноманітні знижки. Також до постійних клієнтів знижують вимоги, переплата при погашенні набагато нижче.

Також, відмінною перевагою є те, що фінанси чекати знадобиться не більше 5-20 хвилин. Іноді термін більше, якщо не все в порядку в документах.

 

Для того, щоб відправити заявку в інтернет режимі, необхідно для початку вибрати МФО, яка запропонує найбільш вигідну пропозицію отримання грошей. Кожна компанія має свій сайт, на якому потім знадобиться зареєструватися. Найчастіше потрібні для цього паспортні дані, контактні дані, а також докласти скан паспорта або відіслати його по електронній пошті. Якщо ви хочете взяти гроші на карту, то також потрібно вказати всі необхідні реквізити для перерахування. Позику можна оформити в будь-який момент, відправивши повідомлення із своїм особистим паролем.

Погасити борг досить просто: варіанти позначені після заповнення заявки.

Кредит через СМС

Умови видачі

Отримати SMS мікропозику з моментальним схваленням в будь-якій можливій фірмі можна без особливих проблем, але тільки за таких умов:

 

 1. Клієнт – громадянин України.
 2. Позичальник досягнув вісімнадцяти років, деколи 21 (залежить від МФО).
 3. Є постійна прописка (не завжди).
 4. Наявні контактні номери телефонів.

Смс кредит дозволяє позичити гроші в інтернеті миттєво – цілодобово, причому навіть нехтуючи поганою кредитною історією (іноді навіть без паспорта). Але відсоток неповернення подібних термінових мікрокредитів значно вище, тому в разі будь-яких прострочень справу передається колекторам. Як наслідок, платити потрібно точно в термін… .

Поради