Львів кредит – кращі варіанти отримання

Львів – ТОП 5 кращих кредиторів:

1

*Мілоан – мікрофінансова організація, що видає онлайн позики терміново.

*ОТП Банк – велика компанія, що надає кредити без проблем і прихованих комісій.

1

*Глобал Кредит – організація, яка дає гроші в борг без довідки про доходи.

1

*SOS Credit – МФО, що видає гроші під маленькі проценти від 500 гривень. Перша позика для нових клієнтів лише під 0.01%.

1

*Мікрокредит – новий кредитор, що надає від 1 250 українських одиниць. Процентна ставка залежатиме від суми та терміну боргу.

Львів кредит - кращі варіанти отриманняЛьвів – онлайн-кредитування

Львів – найбільший бізнес-центр Західної України. Це місто нових можливостей для багатьох, тому саме тут великий вибір банків та мікрофінансових установ. Виявляється, в реальному житті не так просто отримати позику.

Причини, через які банки не хочуть мати справу з багатьма потенційними і перспективними позичальниками, досить банальні:

  • немає довідки про доходи (в деяких випаках);
  • немає поручителя (рідко);
  • немає застави (для сучасних МФО це не проблема);
  • є ще не погашений кредит;
  • вік до 21 років або понад 65 (інколи).

Будь-який потенційний позичальник, подивившись на дані, може вибрати кількох кредиторів, чиї умови йому підходять. Львів – тепер потрібно тільки заповнити онлайн заявку на кредит у Львові, вказавши свої умови та відправити її в кілька банків. Через 15 хвилин вам зателефонує співробітник (або прийде смс-оповіщення, повідомлення на почту), який повідомить про позитивне рішення одного або навіть декількох банків. Якщо кілька банків зацікавилися вами як з позичальником, а таке буває часто, настійно рекомендуємо уважно ознайомитися із деталями банківських договорів, ретельно порахувати всі комісії і відсотки, поцікавитися, чи є можливість дострокового погашення, а також дізнатися про всі форми оплати, щоб ніщо не могло підвести вас. Погоджуйтеся взяти гроші тільки після того, як виберете кредитора, який відповідає всім вашим умовам.