Mazilla кредит

Сервіс Mazilla com ua створений для того, щоб допомогти людям, яким знадобилися гроші на необхідні товари або послуги, але на даний момент зазнають фінансових труднощів. Сервіс підбирає найбільш вигідні позики для позичальників, відправляючи заявку в більш ніж в 100 компаній-партнерів. При цьому дотримується правил безпеки і конфіденційності для кожного клієнта.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 2

Дані, які клієнти вносять в заявку, не бачать навіть співробітники компанії, тому що вони автоматично зашифровуються. Вони бачать тільки скориговану оцінку на виході і кредитний рейтинг людини.

Умови отримання позики в Mazilla:

  • Вік- 18 років.
  • Наявність мобільного телефону.
  • Банківська карта.
  • Електронна пошта.
  • Також необхідне українське громадянство.

Як отримати онлайн кредит в «Мазила»

Для того, щоб взяти займ необхідно створити обліковий запис, заповнивши заявку. Поля анкети слід заповнити персональними даними: ПІБ, номер телефону, електронної пошти та паспортні дані.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 2

Першу позику до 10000 грн. надається з відсотковою ставкою 0% у разі своєчасного повернення грошей. Термін онлайн кредиту: 65 — 365 днів. Мінімальна процентна ставка — 1,2%, максимальна — 2,98%.

Онлайн кредит на карту дозволяється в будь-якій точці країни. Головне — доступ до інтернету. У разі схвалення заявки отримати кошти можна на банківську карту, готівкою, переказом, на гаманець або особистий рахунок. Погашення здійснюється за допомогою банківської карти, електронними грошима, перекладом.

Штрафи та санкції в «Мазила»

При несвоєчасному поверненні боргу МФО, нараховується штраф в середньому 0,10% від початкової суми, 0,03% від суми заборгованості. При недотриманні термінів повернення можна потрапити до реєстру боржників БКІ, що негативно відіб’ється на кредитній історії.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019