Microcredit

MICROCREDIT — мікрофінансова організація, яка надає гроші в борг людям, які потребують фінасової допомоги на будь-які товари чи послуги. Компанія була створена в 2010 році й відкрила понад 30 філії по всій Україні.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Переваги кредитування:

 • Фіксовані внески (на МФО не впливає коливання курсу валют)
 • Обслуговування може відбуватися у вас вдома (як заповнення заявки, так і закриття кредиту)
 • Відсутні приховані комісії чи страховки.

Умови видачі грошей:

На перший раз у «Мікрокредит» можна отримати від 2 000 — 5 000 гривень. У компанії немає такого поняття, як відсоток. Розмір платежу залежатиме від суми та терміну. Отримати гроші можна на термін від 12 тижнів до 12 місяців з можливістю пролонгації. При невчасному платежі буде нарахована пеня, згідно з умовами у вашому договорі.

Як отримати кошти

Взяти позику можна з 21 року і для цього потрібно:

 1. Заповнити онлайн заявку
 2. Підготувати ІПН та копію паспорт
 3. Подзвонити у «Мікрокредит», і назначити зустріч у зручний для вас час (для отримання грошей готівкою
 4. Отримати кредит на карту «Microcredit» (та інші) чи готівкою.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Як виплатити борг

Мікрофінансова організація «MICROCREDIT» піклується про зручність для своїх клієнтів на всіх етапах угоди, також і при погашенні боргових зобов’язань. Щоб здійснити виплату за кредитним договором можна вибрати один із зручних способів оплати:

1. Готівкою в одній з філій організації. Також можна домовитися про особисту зустріч із співробітником компанії в зручному для вас місці.
2. Оплата потрібної суми на реквізити МФО Microcredit через будь-який з українських банків.
3. Погашення боргу через термінали самообслуговування. Тут також буде потрібно вказати банківські реквізити компанії, які потрібно заздалегідь дізнатися у менеджерів.
4. Через онлайн-банкінг своєї фінансової установи.

Види кредитів, які можна оформити в МФО «Мікрокредит»

Кожний кромадянин, який відповідає усім вимогам внутрішніх документів компанії, може отримати позику за 5 хвилин через офіційний сайт компанії, а саме:

 • На банківську карту одного з українських банків;
 • На карту MICROCREDIT, яка видається кожному з позичальників під час підписання кредитного договору (гроші перераховують протягом 24 годин).

Зверніть увагу! Швидкість виплати залежить від завантаженості системи. Якщо заявок на обробку мало, то отримати матеріальну допомогу можна протягом кількох годин після підписання договору, а перевести в готівку їх можна в будь-якому банкоматі.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Обсуждение: есть 1 комментарий

 1. Микола:

  Отримав кредит готівкою у «Мікрокредит» швидко і зручно. Цілком задоволений умовами позики. Також великий плюс у тому, що довідка про доходи не є необхідною!

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018 Позики онлайн ·