Miloan

Мілоан – мікрокредитний сервіс в Україні. Кожний позичальник зможе оперативно оформити заявку на кредит не виходячи з дому (в онлайн формі). Через дуже простий сервіс обслуговування ви все можете зробити самостійно (без сторонньої допомоги).

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 26

Умови кредиту

Взяти онлайн кредит вперше можна на суму від 200 – до 1000 гривень. На кожну наступну заявку можливості зростатимуть на 1000, максимум — 4000 грн. Одночасно можна оформити лише одну позику. Процентна ставка – індивідуальна. Термін кредитування – від 1 до 30 днів. Також у будь-який час можна продовжити строк на 3,7 або 15 днів (потрібно своєчасно користуватися цією опцією, щоб уникнути прострочення). Якщо борг не оплачується, то спочатку компанія намагається з’ясувати причину, запропонувати пролонгацію, якщо реакція відсутня, то зобов’язання передається колекторам.

Розрахунок на 1000 гривень.

 

Вимоги до клієнта

Отримати гроші в борг можна без довідки про доходи. Потрібний лише паспорт громадянина України та ІПН. Вік позичальника повинен бути від 18 до 65 років. Якщо у вас погана кредитна історія, то компанія знайде індивідуальний підхід до кожного гостя.

Як оформити

Для початку потрібно скористатися кредитним калькулятором на сайті Miloan (там чітко видно суму, яку вам треба погасити разом з відсотками). Якщо ви подаєте заявку вперше, то реєстрація обов’язкова (необхідно ввести особисту інформацію). Згодом потрібне підтвердження згоди на обробку ваших даних (все надійно захищено).Вкінці треба вписати код, який прийде смс-повідомленням.

Після реєстрації наступним кроком буде заповнення анкети. Далі потрібно додати карту, на яку будуть перераховані кошти (якщо заявка погоджена). Для того, щоб переконатись, що картка активна і належить вамна ній буде заблокована 1 гривня (на вашому рахунку ця сума необхідна). Згодом кошти розблокуються. Вкінці вам подзвонить оператор для уточнення деяких деталей та задасть декілька запитань. У випадку позитивної відповіді (рішення приймається протягом 10 хвилин) на пошту прийде електронний договір. Так, як Мілоан працює цілодобово, то рішення приймається автоматично, але іноді можуть виникнути додаткові питання (буде проведена додаткова перевірка).

Як закрити

  • Оплата карткою (погасити можна карткою будь якого банку).
  • Через особистий кабінет (сплата карткою, яка прив’язана до аккаунту).
  • За допомогою терміналу Приватбанку.
  • Через Приват24 (для цього способу потрібно знати номер договору).

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 26

Обсуждение: есть 1 комментарий

  1. Віталік:

    Отримав онлайн кредит без довідки про доходи, і залишився дуже задоволеним. Все було просто і зрозуміло, так як я просто заповнив онлайн заявку та взяв гроші в борг. Радий, що МФО — Мілоан видає позики з 18 років!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019