Moneyveo

Манівео – лідерська організація в сфері кредитування. Компанія розпочала працювати відносно недавно, але впевнено набирає оберти. Маючи репутацію чесної та відповідальної МФО, працює прозоро, без скритих комісій і додаткових внесків. Позичальники мають змогу зразу ж побачити термін і всю суму, яку слід погасити.

Отримати гроші на карту можна, не виходячи з дому, в будь-який час (24/7), тому що вони працюють повністю онлайн.

Порівняти
Rank Заявка
Новинка
Акція
1 ➤➤➤➤➤
👁 35

Умови кредитуваня для клієнтів

MoneyVeo надає один з найбільших лімітів на отримання грошей, максимальна позика становить до 15 000 гривень для постійних клієнтів. Для нових відвідувачів до 3 500 (при першому звертанні лише під 0,01%). Стандартна ставка компанії – 1,7%, але по програмі лояльності проценти можуть зменшуватись. Термін – від 1 до 30 днів. Також можна продовжити строк на 30 днів під такий самий процент. Якщо позика не буде оплачена, то компанія перерахує відсотки за весь час користування (1,7%), буде нараховано 12% від тіла кредиту одноразово, та буде нараховуватись по 3% від суми кожний день.

Приклад розрахунку на 1000 грн.

Вимоги до позичальників МФО «Манівео»

Клієнт має бути громадянином України віком з 18 років до 91, який має ІПН (індивідуальний податковий номер), та кредитну карту Віза/МастерКард. Також для підтвердження позики повинен бути доступ до інтернету.

Порівняти
Rank Заявка
Новинка
Акція
1 ➤➤➤➤➤
👁 35

Як взяти гроші та зареєструватись

Для початку на головній сторінці потрібно вибрати бажану суму і термін грошей в борг (за допомогою калькулятора), після чого натиснути на кнопку “отримати кредит”. Якщо ви берете позику в цьому сервісі не в перше, то потрібно оформити наступну заявку в Особистому кабінеті (це займе декілька хвилин). Для її оформлення потрібно ввести необхідну інформацію, дані паспорта, картки та ІПН.

Для того, щоб переконатись в тому, що картка належить вам, виконується верифікація (заблоковується сума до 1 грн.). Це є кодом перевірки, який потрібно зазначити у відповідному полі. Дізнатись про заблокування можна за допомогою СМС, або дзвінка за номером гарячої лінії банку. Згодом відбудеться розблокування. Після короткої паузи (до 10 хвилин) буде надіслане рішення щодо вашої заявки на пошту або СМС.

Якщо все пройде успішно, то МФО відішле договір, який треба уважно прочитати. В той час коли ви погодитесь з його умовами, буде надіслана потрібна кількість грошей. Як правило процес моментальний, але буває що процедура займає більше часу (залежить від умов банку, де був відкритий рахунок).

Як погасити борг

• Оплатою з допомогою картки (потрібно зайти в Особистий кабінет, вибрати суму та нажати потрібну кнопку. Кошти знімуться з картки, яка привязана до профілю. Згодом прийде підтвердження.).
• У додатку Приват24 (для цього необхідно зайти в розділ “Мої платежі”, тоді в “Створити новий платіж” та ввести назву компанії. Далі тиснете на розділ погашення кредитів Манівео, та проводите оплату).
• У платіжних терміналах.
• По телефону (за номером 3700).
• Банківським переказом.

Порівняти
Rank Заявка
Новинка
Акція
1 ➤➤➤➤➤
👁 35

Обсуждение: есть 1 комментарий

  1. Андрій Миколайович:

    Хороша МФО для отримання кредитних коштів. Взяв гроші в кредит під час акції і виплата була незначною. Зареєструватися в особистому кабінеті було не важко. Схема виплат заборгованих грошей проста і зрозуміла.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019