Море Грошей

Море Грошей — це досить молода мікрофінансова організація, яка впевнено вийшла на всеукраїнський рівень. Компанія розпочала свою діяльність відносно недавно, але вже встигла завоювати довіру безліч громадян, завдяки надійному та якісному сервісу.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Яка процентна ставка в «Море Грошей»?

Кожна з МФО надає кредит на карту онлайн на певних умовах, намагаючись залучити якомога більше клієнтів. В цій компанії гроші за стандартною ставкою надаються під 1,6% на добу. Однак, для первинних клієнтів постійно діють акційні пропозиції, які допомагають заощадити кошти.

Прорахувати точну суму виплати можна за допомогою онлайн калькулятора на офіційному сайті. Знадобиться тільки задати основні параметри (сума, тривалість позики), а система самостійно розрахує остаточну дату погашення боргу (суму до оплати). Онлайн-калькулятор має максимально простий та зрозумілий інтерфейс.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Хто може оформити кредит в «Море Грошей»?

Кожному потенційному позичальнику потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Стаж офіційного працевлаштування повинен становити не менше ніж три місяці;
 • Наявність електронної пошти, банківської картки та мобільного телефону — обов’язково;
 • Відсканований паспорт, ідентифікаційний код;
 • Вікова категорія клієнта повинна бути не менше 21 — 70 років.

Як отримати кредит?

Кожен потенційний позичальник може звернутися до онлайн форми реєстрації не покидаючи свого будинку. Алгоритм оформлення позики досить простий:

 1. Перейти на офіційний сайт.
 2. Перед оформленням рекомендується прорахувати остаточну кредит-виплату в «Море Грошей» на онлайн-калькуляторі (ввести cуму, тривалість займу).
 3. Натиснути кнопку «Замовити», щоб перейти до анкети.
 4. Внести ПІБ, ІПН і т.д.
 5. На 2 сторінці потрібно внести соціальні дані (місце навчання, сімейний статус, наявність дитини…).
 6. Вказати інформацію про місце проживання та номер домашнього телефону.
 7. Вказуємо про банківську карту (верифікуємо її). Для цього знадобиться діючий номер (на нього надійде дзвінок від співробітника компанії).
 8. Працівник мікрофінансової установи зв’язується з клієнтом, щоб підтвердити дані анкети.
 9. МФО розглядає заявку протягом 20 хвилин.
 10. При схваленні, кредит в «Море Грошей» буде  переведений на рахунок позичальника, який підтвердиться смс-повідомленням.

Що таке промокоди і як ними користуватися?

У «Море Грошей» діють не промокоди, а спеціальні акційні бали, іменовані аналогічно назвою фірми. Як приклад, для тих, хто вперше реєструється в системі нараховується 120 балів, а кожна виплата за борговими зобов’язаннями поповнює бонусний рахунок.

Накопичені бали можна витратити на погашення заборгованості. Для цього знадобиться авторизуватися в особистому кабінеті, потім натиснути кнопку «Повернути гроші». Така система розроблена не тільки для залучення нових клієнтів, але і для утримання наявних.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 5

Контактні дані

З контактним центром можна зв’язатися за наступними номерами:

Головний офіс розташований за адресою: Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51.

Обсуждение: есть 1 комментарий

 1. baturiya:

  Море грошей пропонує найвигідніші кредитні умови та найпростіші рішення кожному своєму клієнту. Для того, щоб взяти кредит онлайн на карту, Вам достатньо в любий зручний для Вас час, оформити заявку на сайті, в найкоротший термін отримати рішення та кошти на банківську карточку.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018 Позики онлайн ·