Взяти кредит на карту

Чи реально взяти позику на карту без перевірок?

Так, така можливість присутня. Деякі банки можуть видати позику з фіксованою сумою або перевести раніше здійснені платежі в розстрочку (якщо ви є користувачем їхньої кредитної картки), повернувши гроші назад на карту (наприклад, це реалізовано у Приватбанку). Другий варіант отримання позики без перевірок – звернення в одну з численних мікрофінансових організацій. Для отримання такого кредиту на карту не потрібно ніяких документів, крім паспорта та коду, а перевірка потенційного позичальника проводиться лише в автоматичному порядку: на відповідність базовим критеріям. Саме тому позики в МФО видаються в цілодобовому режимі і в максимально стислі терміни (10-15 хвилин). Це дуже зручно, хоч і обертається підвищеною відсотковою ставкою.

Переваги онлайн-кредитування на карточку

Кредит на карту – зручний онлайн-варіант отримання грошей. Зробити це можна не виходячи з дому за допомогою телефона чи комп’ютера. Вам не знадобиться збирати безліч документів, потрібно лише надати декілька особистих справок: паспортні дані та ІПН. Одною із багатьох переваг онлайнового кредитування є швидкість, так як процес заповнення заявки займе у вас не більше 15 хвилин, плюс очікування рішення (від 10-15 хв до 24 годин).

Кредит на карту без відмови

Якщо ви відповідаєте всім висунутим вимогам (вік, наявність громадянства і документів для ідентифікації особи), онлайн займ на карту без відмови отримати буде цілком реально. Потрібно тільки вибрати відповідну МФО. Багато фінансових організації, наприклад, Moneyveo, EГрошi і Miolan, видають кредити навіть особам, які належать до категорії підвищеного ризику: пенсіонерам, людям з поганою кредитною історією, безробітним. Відсоток відмов там практично нульовий.

 

Як поліпшити шанси на позику?

Щоб вам не відмовили у кредиті на карту онлайн терміново, слід дотримуватися рекомендацій зі списку нижче:

  • Анкету позичальника слід заповнювати максимально докладно і коректно. Якщо у вас є зайнятість, нехай і неофіційна, про це потрібно повідомити.
  • Прокачайте свій аккаунт в соціальних мережах. На сайтах деяких МФО в якості додаткової опції при подачі заявки можна вказати свій аккаунт у соціальній мережі. Краще зробити його презентабельним, прибрати компрометуючу інформацію (наприклад, підписки на групи з азартними іграми) і поставити хороші фото.
  • Розсилайте заявки в кілька організацій відразу. В Інтернеті є сайти-агрегатори, що дозволяють відправити запит на кредит за вказаними умовами відразу в пару десятків контор. Це багаторазово підвищить шанси отримати онлайн кредит на карту без перевірок.
  • Будьте готові до того, що вам можуть зателефонувати для уточнення будь-яких спірних моментів. Зазвичай цього не потрібно, так як мікропозики видаються цілодобово в автоматичному режимі, але іноді це відбувається. Потрібно бути готовим до розмови і справити приємне враження на кредитного спеціаліста.

Недостатки та умови для позичальника

Також є недостатки в онлайн кредитуванні. Вам не поставлять лишніх запитань, зроблять все швидко і якісно, але за трішки збільшені проценти (як правило до 2% в день). Можливий термін – до 30 днів (але можливі винятки).

Основний мінус в тому, що на перший раз ви маєте змогу отримаєти на карту невеличку суму (зазвичай 2 000 – 5 000 гривень). Але з кожною наступною позикою ваша можлива сума значно збільшуватиметься (після 2-3 займів, ви зможете взяти велику суму на карту без лишніх документів, чи походів до офісу).

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
Notify of