1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Як оформити декілька кредитів одночасно

Як оформити декілька кредитів одночасно

Оформити декілька кредитів одночасно можна, але це непростий процес. Отримати дві позики без відома МФО не вдасться. Це пов’язано з тим, що банк перевіряє кожного позичальника на наявність інших позик. Також компанії контролюють платоспроможність майбутнього позичальника. Для цього організація надсилає спеціальний запит до Українського Бюро, де запрошує дані про вашу історію (там міститься інформація по кожному громадянину України).

Тому при заповненні анкети потрібно обов’язково вказати інформацію про чинні борги. На даний момент деякі фінансові установи вже ввели такий пункт в анкеті, як кількість поданих заявок в інші компанії. В іншому випадку потрібно повідомити про свої наміри, оскільки умисне введення в оману загрожує внесенням позичальника в чорний список організації.

Щоб збільшити свої шанси на отримання декількох кредитів одночасно, потрібно знати, що на погашення боргу має йти не більше 40 – 45% місячного прибутку, якщо за дві позики доведеться віддавати близько 80%, то вже через кілька місяців можна виявитися в тяжкому фінансовому становищі. Тому, при розгляді заявок, банківські працівники звертають на це увагу в першу чергу. Така обережність пов’язана з тим, що клієнт може не розрахувати свої можливості з обслуговуванням набраних позик.

Отже, клієнт з великим і стабільним прибутком та з доброю кредитною історією може легко отримати декілька кредитів одночасно.

Залишити відгук

  Subscribe  
Notify of