1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Як підібрати онлайн кредит

Як підібрати онлайн кредит

Сьогодні існують сотні МФО по всій Україні, тому процес підбирання кредиту – непросте завдання, до якого потрібно серйозно поставитись.

Для початку потрібно визначитись з основними характеристиками позики:

  • Сума (на перший раз розраховуйте на незначну суму в декілька тисяч гривень).
  • Термін (як правило від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації).
  • Спосіб оформлення (онлайн вдома, чи на пряму в офісі).
  • Процентна ставка (в багатьох компаніях новим клієнтам видають гроші лише під 0,01% в день, але при повторних заявках діє фіксована процентна ставка в межах 2% на добу).

Порівняйте характеристики

Онлайн сервіси – мобільні та прості, тому не важко знайти важливу вам інформацію (зазвичай вона знаходиться на головній сторінці МФО). Також, заповнити онлайн заявку можна за допомогою електронного калькулятора, який допомагає точно розрахувати всі умови представлені в компанії (це суттєво спростить процес порівняння). Але не забувайте, що в деяких організаціях є приховані комісії (за видачу та виведення коштів, відкриття рахунку, перевірку документів), які можуть виражатися у відсотках від суми або просто певним грошовим додатком до боргу. Як правило про таке вказується в договорі або на сайті (такі комісії не розповсюджені, але про них важливо знати та перевіряти компанії).

Для того, щоб точно розрахувати суму боргу потрібно:

  • Знати все про компанію, в якій ви захочете взяти гроші в борг.
  • Підсумувати всі додаткові виплати.
  • Порахувати повні проценти, які вам доведеться переплачувати.

Перевірте надійність

Так, як будь-хто може натрапити на шахраїв в онлайн кредитуванні потрібно переконатися, що на офіційному сайті є дозволи діяльності та фінансова звітність. Пошукайте додаткову інформацію про організацію в інтернеті.

Також пам’ятайте, що ви маєте бути надійним позичальником для банку чи МФО та відповідати всім їхнім вимогам. Ви можете проконсультуватися з кредитним брокером, але зазвичай, всі умови описані на офіційній сторінці.

Залишити відгук

  Subscribe  
Notify of