ШвидкоГроші

Швидко Гроші – одна з провідних компаній у сфері миттєвого кредитування, яка надає найкращий сервіс обслуговування для своїх клієнтів. Також компанія надає невеликі суми в кредит на короткий проміжок часу без застав, поручителів і обов’язкових страховок. Вам не знадобляться довідки і підтвердження з місця роботи, до того ж компанія дає кредити на будь-які цілі. МФО обіцяє прозорі умови, без прихованих комісій і додаткових платежів — всі деталі обговорюються при укладенні договору. Підписати документи ви можете в офісі компанії або укласти угоду онлайн.

При цьому позика надається навіть в разі неофіційного працевлаштування. Компанія видає експрес-кредит клієнтам з поганою кредитною історією, студентам і безробітним.
Якщо ви хочете оформити онлайн-заявку, то крім мінімального набору документів вам буде потрібно тільки мобільний телефон, e-mail і пристрій з доступом до інтернету. Після того, як менеджер зв’яжеться з вами і уточнить деталі, ви отримаєте схвалення, і гроші відразу ж будуть перераховані на вашу карту.

Мікрофінансова організація надає швидкі кредити:

 • На будь-які потреби готівкою
 • Без застави, поручителів і прихованих платежів.

Умови для клієнтів компанії «ШвидкоГроші»

Клієнт має змогу взяти швидку онлайн позику на суму від 400 до 5 000 гривень. Процентна ставка безпосередньо залежить від терміну та суми (в середньому біля 2% в день, APR 730%).  Термін 3 — 14 дні з можливістю пролонгації. При несплаті боргу накладається штраф в розмірі від 2% зі збільшенням на 2% з кожним днем.

Номер телефону гарячої лінії Швидко Гроші: 0 800 50 10 20.

Вимоги до позичальників

Для того, щоб отримати кредит в sgroshi необхідно:

 • Паспорт та ІПН (індивідуальний податковий номер)
 • Сталий трудовий прибуток
 • Вік від 18 до 60 років

Довідка про доходи не потрібна.

Процес отримання грошей в борг

 1. Звернутися до ШвидкоГроші з потрібними документами.
 2. Заповнити заявку онлайн чи в офісі
 3. Дочекатися рішення (10-15 хв)
 4. У випадку схвалення, отримати позику готівкою у зручному для вас філіалі.

Як погасити

Сплатити заборговані гроші можна:

Обсуждение: есть 1 комментарий

 1. Ігор Віталійович:

  Чудова МФО, яка видає гроші готівкою без проблем. Отримав кредит на вигідних умовах. Процентна ставка приємно здивувала, та методи погашення кредиту є доволі зручними.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018 Позики онлайн ·