Ваша Готівочка

Ваша Готівочка — мікрофінансова організація, що надає послуги швидкого кредитування на карту чи готівкою. Початкове зародження організації відбулося в м. Миколаїв, далі по мірі розвитку сформувалася ціла мережа з діючими філіями практично в кожному українскому місті. Більшість клієнтів залишає позитивні відгуки про компанію та характеризує її, як швидкий і простий спосіб отримання матеріальної підтримки.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

Як отримати позику

Кожна з МФО пропонує для своїх клієнтів відмінні умови, так що рекомендується ретельно вивчати документи компанії. Це потрібно для уникнення непердбачуваних витрат за договором. Першочергово необхідно звернути увагу на наступні пункти:
· Розмір процентної ставки;
· Максимальна тривалість позики;
· Максимальна сума кредиту;
· Можливість і умови пролонгації.

Зверніть увагу! Організація«Ваша Готівочка» має офіційне свідоцтво про реєстрацію, що дозволяє їй надавати фінансові послуги на законних підставах. Також є і ліцензія на здійснення діяльності на території України.

Процентна ставка

Дана компанія надає фіксовану ставку, яка представлена ​​в розмірі 2% від суми позики на добу. Такі умови поширюються як на нових, так і на постійних клієнтів компанії. Щоб розрахувати, яку суму становитимуть відсотки при остаточній виплаті можна звернутися в одне з відділень організації, або скористатися простим онлайн-калькулятором на офіційному сайті кредитора.

Для того, щоб розрахувати суму процентної ставки через інтернет-ресурс потрібно буде заповнити всього два поля:
· сума займу;
· Тривалість кредитування.
Виставивши ці параметри можна отримати дані про те, скільки відсотків буде потрібно внести за кредит. Як приклад, якщо оформляти позику на суму 1 000 грн. на 3 дня, то буде потрібно виплатити 1 000 грн. + 60 грн. відсотків (по 20 грн. за кожен день).

Кому видає кредити «Ваша Готівочка»

В кожній МФО статутними документами встановлюються певні критерії, яким повинен відповідати кожен з потенційних позичальників.
Фінансова підтримка буде надана для наступних категорій громадян:
· Мають паспорт з українським громадянством, а також ІПН;
· Вікова категорія позичальника від 18 до 70 років;
· Є доступ до інтернету, а також власна електронна пошта;
· Претендент має не прострочену банківську карту, на балансі якої є мінімум 1 гривня;
· Є працюючий контактний номер телефону.

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

 Як оформити позику в особистому кабінеті

Швидке онлайн-кредитування є зручним і швидким способом оформлення матеріальної виплати, незалежно від місця розташування людини. Для цього буде потрібно лише доступ до інтернету і заповнення заявки на офіційному сайті мікрофінансової організації «Ваша Готівочка». Щоб оформити позику через інтернет рекомендується зареєструватися на сайті, дотримуючись наступного алгоритму:

  • нереходимо на офіційний сайт компанії;

  • рекомендується спочатку використовувати онлайн-калькулятор, щоб зрозуміти суму, яку доведеться виплатити при остаточному розрахунку за кредит;

  • натиснути кнопку «Отримати позику»;

  • заповнити просту форму реєстрації (ПІБ, дата народження, ІПН та інші нюанси). Потрібно стежити за лічильником, розташованим зверху, який відраховує час до прийняття рішення;

  • поставити позначку в полі про ознайомлення з умовами взаємодії з компанією «Ваша Готівочка». Рекомендується дійсно вивчити нормативні статути компанії, щоб не виникло непередбачених питань і ситуацій;

  • прийняти або відмовитися від поштової розсилки;

  • натиснути кнопку «Зареєструватися»;

  • на вказаний номер мобільного буде відправлена ​​СМС з кодом, який потрібно ввести в відведений для цього поле;
  • натиснути кнопку «Увійти».

Після цього процесу користувач потрапляє в особистий кабінет, звідки він може оформити кредитування, погасити наявний займ, або оформити страховку.

Як зв’язатися з МФО

Отримати консультацію по телефону можна кожен день з 8-00 до 20-00. Для цього необхідно зателефонувати за номером гарячої лінії: 8-800-500-660.

Місцезнаходження головного офісу компанії: Україна, 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, ВУЛИЦЯ СВІТУ, 29, кімната 1.

Надіслати питання та пропозиції щодо роботи компанії можна на електронну поштову скриньку: zayavka@limefin.com

Порівняти
Rank Заявка
1 ➤➤➤➤➤
👁 13

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018 Позики онлайн ·